Yılbaşında Londra’da yapacağınız 7 güzel ve romantik aktivite

Vauxhall-yılbasi

Yılbaşına Londra’da girmeyi düşünüyorsanız, size birbirinden hoş ve keyifli 7 önerimiz var.

1.Noele özgü çay partisine katılın
The Corintia Hotel’de leziz yılbaşı konseptli ikramlar ve canlı noel şarkıları eşliğinde güzel bir öğle çayı etkinliğine katılın. Hindi rostodan oluşan parmak sandviçler, yaban mersini kompostosu ve ufak pidelerin yer aldığı menünün tadını çıkarın.

2.Richmond Park boyunca at arabasıyla gezinti yapın
Richmond Park etrafında at arabasıyla 1.5 saat kadar sürecek romantik bir gezintiye çıkabilirsiniz. Yanınıza alacağınız sıcak şarap ve küçük atıştırmalıklar ile daha keyifli bir ortam yaratabilirsiniz.

3. Londra’nın görkemli botanik bahçesi Kew Gardens’ı keşfe çıkın
Renkli aydınlatmaları ve ışıl ışıl ağaçlarıyla görsel bir şölen sunan Kew Gardens’da büyülü bir yılbaşı akşamı sizi bekliyor. Bu harika bahçede göz alıcı ağaçların arasında unutulmaz bir yürüyüşe çıkabilirsiniz.

4.Büyüleyici ışıklarla süslenmiş caddeleri dolaşın
Şehrin merkezinde, yanıp sönen ışıklarla dolu büyülü caddelerini gezin. Yılbaşında her yanı ışıl ışıl olan Oxford Street, Bond Street ve South Molton Street etrafında dolaşarak keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Yılbaşı ruhunu doyasıya hissetmek için Covent Garden’a uğramayı unutmayın.

5. Vauxhall noel ağaçları arasında kaybolun
Işıl ışıl çam ağaçlarıyla çevrili Vauxhall’s Christmas Tree Maze’de noel ruhunu yakalayın. Açık buz pateni alanına sahip bu büyülü atmosferde yeni yıla kayarak girebilirsiniz.

6. Londra’daki yılbaşı festivallerinden birine katılın
En sıcak tutan kıyafetinizi üzerinize geçirip sokak festivallerinden birinde yerinizi alın. Hyde Park, Winter Wonderland, Victoria Park’s Winterville’de eğlenceli oyunların, leziz içki ve ikramların keyfini çıkarabilirsiniz.

7. Leicester Square’de W Hotel’de film gecesine katılın
W Hotel’in sinema festivali kapsamında, noel için özel gösterilen kült filmlerden The nightmare Before Christmas’ı izleyebilirsiniz. Çeşitli kokteyller ve leziz atıştırmalıklar ile unutulmaz bir sinema keyfi yaşayabilirsiniz.