Toronto’da alışveriş

Yorkdale-Shopping-Centre
Dünyaca ünlü mağazalar, alışveriş merkezleri ve butikleri bünyesinde barındıran Toronto, zengin alışveriş seçenekleri ile gezginleri cezbediyor. Şehirden alınabilecek birçok hediyelik eşya bulunuyor. Bunlar arasında yerel sanatçıların çalışmaları, mapple şurubu ve bu şurup ile yapılmış çeşitli ürünler öne çıkmakta. Sizler için Toronto’daki en iyi alışveriş duraklarını bir araya getirdik.

Toronto Eaton Centre Yonga ve Dundas caddelerinin kesiştiği noktada yer alan Eaton Centre, her tarzda ürünü bulabileceğiniz büyük bir alışveriş merkezi. Yerli halkın ve gezginlerin uğrak alışveriş durağı olan Toronto Eaton Centre’da dünyaca ünlü markaların mağazaları sizi bekliyor. Uygun alışveriş fırsatları yakalamak için burayı takip edin.

St. Lawrence Market Complex Eski Toronto şehrinin günümüze kalan en iyi miraslarından biri olan St. Lawrence Market Complex, zamanında sosyal yaşam merkezi, şehir merkezi ve pazar yeri olarak hizmet vermiş üç binadan oluşuyor. Şehrin en önemli alışveriş noktalarından olan St. Lawrence Market Complex’de yiyeceklerden el yapımı aksesuarlara kadar çeşitli ürünler bulmanız mümkün.

Yorkdale Shopping Centre Dünyaca ünlü markaların son model ürünlerini bulabileceğiniz Yorkdale Shopping Centre, şehrin en donanımlı alışveriş merkezlerinden biri. Geniş ürün yelpazesi ve iç tasarımıyla şehirdeki diğer alışveriş merkezlerinden ayrılan Yorkdale, alışveriş severlerin mutlaka uğraması gereken bir durak.

Hazelton Lanes Shopping Centre Yorkville’de 60’ın üzerinde moda markasının giyim, takı ve aksesuar ürünlerinin satıldığı Hazelton Lanes Shopping Centre, oldukça lüks ve kaliteli bir mağaza. Orijinal markalar ve onların ilginç tasarımlarını bulmak için en doğru adres Hazelton Lanes Shopping Centre.

Kensington Market and Spadina Avenue Toronto’da alışveriş denilince Kensington Market ile Spadina Avenue’nun yeri ayrıdır. Şehrin ünlü sokak pazarı olan Kensington, tam anlamıyla bit pazarı havasında bir yerdir. Burada pek çok eski ve retro ürünleri bulabilirsiniz. Spadina Avenue da aynı şekilde antika ve 2.el ürünler bulabileceğiniz bir nokta.

Holt Renfrew – Yorkdale Dünya’nın en ünlü moda ve lifestyle mağazalarından biri sayılan Holt Renfrew, kozmetik, takı, aksesuar ve giyim alanında en kaliteli ve özel markaların tasarımlarına yer veriyor. Seyahatinizde alışverişe zaman ayıracaksanız buraya mutlaka uğrayın.

Yorkville Yerli halkın haricinde turistlerin akın ettiği gezi ve alışveriş mekanlarından biri. Her daim hareketli ve canlı olan bu meydan, pek çok dükkanıyla alışveriş için ideal noktalardan.