Tatile Setur ile çıkanların Opet’ten yakıtı hazır

setur-opet

Tatilcilerin en çok tercihi ettiği seyahat acentelerinden biri olan Setur, avantajlı fırsatları ile gezginleri cezbediyor. Setur’un Opet ile gerçekleştirdiği yeni kampanyası tatilcilerin yüzünü güldürecek. Setur ile Opet’in gerçekleştirdiği işbirliği sayesinde yaza Setur’la girenler karlı çıkıyor.

Setur, 20 Nisan – 30 Mayıs 2015 tarihleri arasında Setur ofis ve acentelerinden veya www.setur.com.tr internet sitesi üzerinden tek seferde yapılacak 2.500 TL ve üzerindeki yurtiçi otel rezervasyonlarına Opet’ten 100TL değerinde yakıt puan hediye ediyor.

OPET istasyonlarında akaryakıt veya otogaz alıverişlerinde geçerli olacak yakıt puanlar, Setur ofis ve acentelerde yapılacak rezervasyon sırasında müşterilerin parolu kartına yükleniyor. Parolu kartı olmayanların ise belirttikleri cep telefonu numaralarına tanımlanıyor. İşlemler esnasında ilgili aksiyonu seçip “Not Eklemek İstiyorum” butonu ile açılan alana Parolu Kart numarasını girmeniz gerekiyor.

www.setur.com.tr internet sitesi üzerinden tek seferde 2.500 TL’lik yurt içi otel rezervasyonu yapıldığında Opet’ten 100 TL değerinden yakıt puan kazanma şansınız var. Kampanya kapsamında kazanılan bu puanlar, rezervasyon işlemi sırasında Parolu kart bilgisini paylaşan müşterilerin Parolu kartına yüklenirken, Parolu kartı olmayan müşterilerin rezervasyon sırasında belirttikleri cep telefonu numaralarına 10 gün içinde gönderiliyor.

Yakıt puanları kullanmak için Parolu kartlarınızı kullanmanız veya Cep telefonu numaralarınızı Opet market görevlisine iletmeniz yeterli. Kampanya kapsamında her müşteri kampanyadan 1 defa yararlanabildiği gibi rezervasyonlarını iptalinde müşterilerin puanları siliniyor. 30.09.2015 saat 24.00’e kadar yakıt puanları kullanmanız şart. Bu süre sonunda kullanılmayan puanlar geçerliliğini kaybediyor.

Yaza karlı girmek istiyorsanız, Setur’un bu avantajı tam size göre. Türkiye’nin en güzel otellerinde tatilin tadını çıkarırken, Opet’ten kazanacağınız 100 TL değerinde yakıt puan ile rahatça seyahat etmenin keyfine varabilirsiniz.

Setur’un 50.yıla özel kampanyasını da unutmamak gerek. Online rezervasyonlarda %5 indirim fırsatı sunan bu özel kampanya sayesinde hayal ettiğiniz otellerde %5 indirimli konaklama şansı elde edeceksiniz.

Setur’un erken rezervasyon fırsatları hala devam ediyor. Antalya, Bodrum, Kemer, Side, Çeşme gibi birbirinden güzel tatil beldelerinde konforlu, keyifli ve hesaplı bir tatil için Setur’un erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın. Yaz tatilinizi nerede geçireceğinize karar verdiyseniz 2 Haziran’a kadar rezervasyonunuzu yaptırıp ekonomik seyahatin tadını çıkarın.