Sevgililer Günü için gidebileceğiniz 8 etkinlik

Sevgililer Günü’nün yaklaşmasıyla beraber en çok merak edilenlerden biri de düzenlenecek olan etkinliklerdir.

sevgililer-günü-55Pek çok mekanın Sevgililer Günü için etkinlik düzenlemelerini çoktan tamamladıklarını ve duyurularını gerçekleştirdiklerini görebilmek mümkün. Gidebileceğiniz etkinlikler sayesinde daha eğlenceli ve elbette daha romantik bir Sevgililer Günü yaşayabilirsiniz.

Siz de Sevgililer Günü’nü evde geçirmek istemiyorsanız, sevgiliniz olsa da olmasa da bu güzel günü eğlenerek geçirebilir ve bu sayede diğer insanlarla birlikte kalabalık ve eğlenceli bir ortamda bu özel günü kutlayabilirsiniz. Sadece sevgilisi olanlar için değil, olmayanlar için de birçok etkinlik var.

Sevgililer Günü için gidebileceğiniz 8 etkinlik

 

Mustafa Ceceli Konser

Romantik şarkıları ile milyonlarca kişinin beğenisini kazanmış olan Mustafa Ceceli hayranları için ideal bir seçenek olarak karşınıza çıkan bu etkinlik, 14 Şubat akşamı saat 21:00’de Bostancı Gösteri Merkezinde olacak. Sevgilinizle Mustafa Ceceli’nin romantik şarkıları eşliğinde bir gece geçirmek ve müzik keyfi yaşamak istiyorsanız mutlaka bu konsere gitmelisiniz.

Özgün’le Sevgililer Günü

Valentin’de saat 20.00’da gerçekleşecek olan bu etkinlik sırasında yemek de veriliyor olması sayesinde nezih bir ortamda romantik bir yemek yerken, Özgün’ün şarkıları ile kulaklarınızın pasını silebilirsiniz. Yemekli biletleri ve bir aşk menüsü adı altındaki menüsü ile emin olun Sevgililer Günü için en iyi alternatif olacaktır.

Can

Ortaköy Afife Jale Sahnesinde gerçekleşecek olan etkinlik 18.30’da başlıyor. Genco Erkal’ın Can Yücel şiirlerini uyarlayarak oluşturduğu bu tek kişilik gösterim özellikle tiyatro seven ve birlikte kaliteli vakit geçirmekten hoşlanan çiftler için Sevgililer Günü kutlamaları için iyi bir başlangıç.

Sevgililer Günü’ne özel performans: Martina Pavone

Saat 21.00’da, Eataly-Bar Terrazzo’da gerçekleşecek olan bu özel etkinlikte enstrüman olarak insan sesi kullanan bir koro ve Martina Pavone’un yönetmiş olduğu bir gösterim meydana gelecek. Bir sosyal proje olarak gerçekleştirilen bu performansların Sevgililer Günü’ne özel olarak düzenlenmiş olması sayesinde muhteşem bir müzik ziyafeti çekebilirsiniz.

Mutfak Sanatları Akademisi Kahvaltı Keyfi Sevgililer Günü Özel Etkinliği

Sevgilinizle muhteşem bir kahvaltı keyfi yaşayabilmek için MSA tarafından organize edilen sabah 10.00’daki bu etkinlik sırasında krallara layık bir kahvaltı hazırlamanın tüm inceliklerini öğrenebileceksiniz. Bir workshop etkinliği olarak karşınıza çıkan bu etkinlik sırasında kendi kahvaltınızı sevgilinizle birlikte hazırlayarak romantik bir kahvaltı deneyimi yaşayabilirsiniz.

Chef’s Table Sevgililer Günü Etkinliği

Chef’s Table Mutfak Akademisi tarafından gerçekleştirilmekte olan etkinlik 13.00’da başlayacak. Yeni lezzetlerin sırlarını keşfedip birlikte güzel bir yemek yeme olanağına sahip olacağınız ve bu özel etkinlik sırasında hem eğlenecek hem de aşkınızı tatlandırmanın yollarını bulabileceksiniz. Birlikte bir şeyler yapmanın eğlencesini yaşayabileceğiniz bu etkinlik ile birbirinize daha fazla yakınlaşabilirsiniz. Sevgililer Günü’nde workshop etkinliklerine katılma gibi bir isteğiniz bulunuyorsa bu seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

MSA Sevgilim Menüm

Yine Mutfak Sanatları Akademisi tarafından gerçekleştirilecek olan bu etkinlik saat 16.00’da başlıyor. Aynı evde bulunma olanağı bulunmayan sevgililer için ideal programlar arasında yer alan bu yemek etkinlikleri sırasında hem birlikte mutfakta olmanız sayesinde, birbirinize daha yakın olabilir hem de birlikte bir şeyler ortaya koyma olanağı bulabilirsiniz. Yeni yemeklerin sırları ile daha sonra da işinize yarayacak bilgiler elde edebileceğiniz bu etkinlikte birlikte yaptığınız yemekleri romantik bir masada yiyebilirsiniz.

Valentine’s Day Volga Tamöz

İstanbul’un en çok sevilen mekanlarından biri olarak karşımıza çıkan Sortie’de gerçekleştirilen bu etkinlikte Türkçe Pop müzik seven çiftler keyifli vakit geçirebilir. 14 Şubat’ta aşk dolu bir gece geçirebilmek ve romantik şarkılar eşliğinde güzel bir gece yaşamak için bu etkinliği tercih edebilirsiniz. Yemek, loca ve stand rezervasyonu yapmak için acele etmeniz gereken bu etkinlik sizi kesinlikle memnun edebilecek.