Sevgililer Günü Anadolu yakasında eğlenebileceğiniz 8 bar

Sevgililer Günü, sevgilinizle keyifli vakit geçirmek için barlara ve eğlence mekanlarına gitmek istiyorsanız birçok yer sizi bekliyor.

sevgililer-günü-15

Pek çok kişi bara eğlenmeye gitmek istediğinde çoğunlukla Avrupa yakasına gitmesi gerektiğini düşünüyor olsa da, Anadolu yakasında da 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlayabileceğiniz oldukça eğlenceli mekanlar var. Seçeceğiniz bir barda keyifli bir gece geçirebilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü Anadolu yakasında eğlenebileceğiniz 8 bar

Rock N Rolla: Anadolu yakasının eğlence merkezi olarak bilinen Rock’n Rolla, sabah 1:00’dan ertesi günün sabahı 04:00’e kadar eğlenebileceğiniz bir mekandır. Kaliteli rock müzik dinlemek isteyenler için doğru bir seçim olan mekanda rock, hard rock, klasik ve modern Blues parçaları eşliğinde sevgilinizle rahatlıkla eğlenebilirsiniz.

Shot Bistro Lounge&Bar: Batı Ataşehir Dereboyu Caddesi’nde bulunan mekan öğle yemeği ve akşam yemeği gibi seçenekleri de bulunduğundan dolayı 14 Şubat Sevgililer Günü için güzel bir tercih. Sevgilinizle önce keyifli bir akşam yemeği yiyebilir daha sonra da sabah 03:00’e kadar eğlenebilirsiniz.

sevgililer-günü-13

Rubin Cafe&Pub: Salacak’ta bulunan mekan, canlı müziği ve romantik atmosferi ile sabah 03:00’e kadar hizmet veriyor. Sevgililer Günü’ne özel olarak düzenlenen bu yer, romantizmi doruklarına kadar hissedebileceğiniz ve eşinizle ya da sevgilinizle rahatlıkla eğlenebileceğiniz nezih bir mekan.

Hera Bar: Kadıköy’deki Kadife Sokak’ta bulunan bu bar, sabahları keyifle oturabileceğiniz bir kafe temasına sahipken, akşamları da rahatlıkla eğlenebileceğiniz bir ortama bürünüyor. Geniş ve ferah bir dekorasyona sahip olması ve farklı DJ seçenekleri ile müşterilerini eğlendiren barın sevgilinizle romantik bir gece geçirmenize olanak sağlayacağını söyleyebiliriz.

Çubuklu Hayal Kahvesi: 1992 yılından bu yana hizmet vermekte olan Hayal Kahvesi’nin Çubuklu’da bulunan bu şubesi, Rock müzik kültürünün yanı sıra pek çok amatör müzik grubuna da ön ayak olduğundan dolayı Sevgililer Günü’nü keyifli bir şekilde geçirebileceğiniz bir yer. Yemekli bir kutlama ardından eşinizle ya da sevgilinizle bu mekanda gönül rahatlığıyla eğlenebilirsiniz.

Naturel Sam Bar: Doğal mekanlar arasında yer alması ve sıcak bir atmosferinin olması sebebi ile çiftlerin sıklıkla tercih ettikleri mekanlardan biri. Hem içeride hem de dışarıda olan masalarıyla sevgililere istedikleri gibi bir eğlence sunabilen Naturel Sam Bar iki katlı olduğu için çok sayıda çifti rahatlıkla barındırabiliyor. Ahşap ağırlıklı sıcak atmosferi ile nostaljik bir havaya sahip olan mekanda sevgilinizle çok eğlenceli bir akşam geçirebilirsiniz.

North Shields: Biri Caddebostan’da diğeri Ataşehir-Ata4’de  şubesi olan mekan, tipik bir İngiliz Pub’ı havasına sahip. Genellikle iş çıkışı stres atmak isteyenlerin uğrak yeri olan bu mekan Sevgililer Günü’nde de romantik atmosferi ve İngiliz dekorasyon özellikleri ile sevgilinizle rahatlıkla eğlenebileceğiniz yerler arasında.

Kahverengi Kafe: Kadıköy’de bulunan bu mekan sevgilisine küçük bir sürpriz yapmak isteyenler için de çok doğru bir tercih olarak karşımıza çıkıyor. Karaoke de bulunan mekanda sevgilinizle romantik ve eğlenceli bir Sevgililer Günü geçirebilirsiniz. Ferah bir dekorasyona sahip olan mekanda Sevgililer Günü’nün tüm romantik atmosferini rahatlıkla yaşayabilirsiniz. Canlı müzik eşliğinden dans edebilir, hem siz hem de sevgiliniz ya da eşiniz çok keyifli bir gece geçirebilirsiniz.