Ogan Tüzel İle “Şehirden Kaçış” Fiatmagazin.com’da

Fiat-magazin2

Fiat’ın yeni teknolojilerle hazırlanmış web sitesi www.fiatmagazin.com açıldı. Yeni otomobil modelleri ile gençlerin ilgi odağı olan Fiat, internet aktiviteleriyle de gençlerin ilgisini çekiyor.

Farklı dönemlerde farklı konular ile güncellenecek olan Fiat magazin web sitesinin bu ayki içerikleri FIAT Freestyle Team sporcularından Ogan Tüzel ile Fiat 500 otomobil modeliyle gerçekleştirilen “Şehirden Kaçış” temalı çok özel gezinin video ve fotoğraflarından oluşuyor.

Ogan Tüzel şunları söylüyor;

“Spor amaçlı seyahatleri seviyorum. Son yıllarda seyahatlerimin çoğunu yurt içinde yapıyorum. Yazın deniz kenarlarında yeni kite surf yerlerine, kışın dağlarda en güzel snowboard kondisyonları yakalamak için veya yarışmalara katılmak için sıklıkla yollardayım. Belli ölçüde adrenalin gerçekten yaşamı daha iyi hissetmem için iyi geliyor. Fakat bu ihtiyacımı board sporları ile gerçekleştirdiğim için trafikte herhangi bir adrenalin arayışım yok, dolayısı ile herhangi bir sorun yaratmıyor. Trafikte emniyet duygusunu adrenaline tercih ediyorum.”

FIAT Freestyle Team dünyanın birçok noktasında gerçekleştirdiği çılgın denemeler ile FIAT tutkunlarına özel eğlenceli videolar hazırlıyor. Ülkemizde ise FIAT Freestyle Team sporcularından Ogan Tüzel yılın her döneminde Fiat araçları ile farklı coğrafyalarda keşiflerine devam ediyor.

Fiat Magazin web sitesine www.fiatmagazin.com adresinden ulaşılabilir, Ogan Tüzel’le gerçekleştirilen geziye ait çok özel videoları izleyebilir ve fotoğrafları görebilirsiniz.