Las Vegas

Lasvegas001

Nevada Eyaleti’nin en kalabalık kenti olan Las Vegas, ABD’nin ve tüm dünyanın kumar merkezi olarak bilinmektedir. Çok sayıda filmin ve programın çekildiği şehir, dünyanın eğlence merkezi olarak bilinmektedir.

Las Vegas, kumarhaneleriyle yaşayan bir şehir olsa da gökdelenleri, müzeleri, etkileyici parkları ve diğer cazibe merkezleri ile ziyaretçilerini büyüler. Grand Canyon, Bellagio su gösterisi, The Strip (ana cadde), Madame Tussaud’s Müzesi görülmesi gereken yerlerdendir.

Ayrıca Bellagio Casino Resort’un yakınında bulunan Bellagio Conservatory ve Botanical Gardens hızlı değişen benzersiz manzarasıyla mutlaka görülmelidir. Kuğular, ördekler, kaplumbağalar ve benzeri hayvanların bulunduğu Flamingo Kumarhanesi’nde yeşillikler içinde kumar oynama keyfini tadarak, farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Şehrin eğlence hayatının en önemli parçaları kumarhaneler ve sanatsal gösterilerdir. Şovların ve etkinliklerin merkezi Las Vegas, pek çok müzikal, oyun, komedi ve çeşitli özel şovlarıyla sizlere eğlence dolu anlar yaşatacak.

Şehir eğlence konusunda olduğu kadar, sayısız kumarhane mağazaları, alışveriş merkezleri, büyük mağazalar ve butiklerle dolu bir alışveriş cennetidir. 150’den fazla mağazası ile hizmet veren, Strip yakınlarında bulunan Boulevard Alışveriş Merkezi herkese hitap ederken, daha lüks ürünler arayanlar için Büyük Kanal mağazaları öne çıkar. Mücevherden ayakkabıya, tasarım giysilerden ev aksesuarlarına kadar pek çok seçeneği bu mağazalarda bulmak mümkündür.