Kurban Bayramında Costa Favolosa İle Akdeniz Turu

Costa-Favolosa

Bu yıl 4 Ekim’de kutlanacak Kurban bayramı 4 gün sürecek. Bu tatili birkaç gün izinle birleştirerek 8 günlük harika bir geziye çıkabilirsiniz. Henüz kararınızı vermediyseniz Setur’un kurban bayramı gemi turları sizi bekliyor. Beş yıldızlı Costa Favalosa gemisiyle İspanya ve İtalya’nın en güzel şehirlerini keşfedeceğiniz bir gemi turu harika bir seçim olabilir.

290 metre uzunluğunda ve 114,000 gros tonaja sahip Costa Favolosa, Avrupa’nın en büyük kapasiteli yolcu gemilerinden biri olarak misafirlerine güvenli bir seyahat sunmaktadır. Oldukça kaliteli ve donanımlı olan gemi, 1,500 kabiniyle 3,800 yolcuyu ağırlayabilmektedir. İçerisinde yüzme havuzları, restoran ve barlar, disko, Casino, sinema ve tiyatro salonu gibi pek çok aktivite alanının bulunduğu gemide eğlenceli dakikalar yaşayacaksınız. Ayrıca İnternet kafe, kütüphane ve çocuk kulübünde hem siz hem de çocuğunuz keyifli anlar geçirebilecek.

29 Eylül- 6 Ekim arası, 7 gece 8 gün sürecek olan Akdeniz turu, Savona Liman’ından hareket edip Barselona, Palma De Mallorca (İspanya), Ibiza, Palermo (Sicilya), Civitavecchia/Roma limanlarına uğrayarak sizlere dolu dolu bir tatil yaşatacak. Barselona’da bir gece kalacağınız bu güzel gezi boyunca tam pansiyon konaklama ile konforlu bir tatil geçireceksiniz.

Keyifli ve huzurlu bir gemi turu için Setur’un Kurban Bayramı turları arasından birini seçebilirsiniz.