KFC Yılbaşı Kovası

Beklenmedik bir anda “Yeni Yıl Kovası ile gelen hediye 9 kanadı siz de hediye etmek ister misiniz?” diye küçük bir sürpriz yaptık. 🙂 Sevdiklerinizle mutlu, butlu, kanatlı yıllar dileriz.

Yeni yıl yaklaşıyor. Yeni yılda sevdiklerini mutlu etmek isteyenler yılbaşı gecesi sürpriz hediyeleri için plan yapmaya başladı bile. KFC’nin de yeni yıla özel bir sürprizi var.

KFC Türkiye, aralık boyunca sürecek kampanyası ile enfes lezzetlerden oluşan ‘Yeni Yıl Kovası’nı alanlara, 9 kanat kovası hediye ediyor. Herhangi bir kutu menü alanlara da çıtır soğan halkaları ücretsiz olarak verilecek

Tüm ürünleri yüzde yüz gerçek tavuk etiyle ve efsaneleşen 11 baharatlı gizli tarifiyle usta şefler tarafından hazırlanarak tüketicilere sunulan KFC, yeni yıla yaklaşırken yepyeni ürün ve kampanyalarını tavukseverlerle buluşturacak. Aralık ayı boyunca sürecek iki kampanya ile KFC, tavuk tutkunlarının yılbaşı mutluluğunu katlamayı hedefliyor.

Yeni yıl için 3 but, 6 crispy, 9 hotshot, 3 buscuits ve 3 içecekten oluşan ‘Yeni Yıl Kovası’nı hazırlayan KFC Türkiye, 45 liradan satılan bu üç kişilik kovanın yanında 9 kanat kovası hediye edecek. İsteyenler 5 lira karşılığında bu menüye üç patates ilave edebilecek.
KFC Türkiye’nin, yeni yılda bir diğer hediyesi de soğan halkaları olacak. Tavukseverlerin lezzet keyfini artıracak kampanya kapsamında kutu menü alan herkese, çıtır soğan halkaları ücretsiz olarak verilecek.

WebzMind Sponsored Post