İstanbul’da yılbaşı gecesi eğlenebileceğiniz 7 mekan

Her şehir kendi etkinliğini yapar kuşkusuz ancak İstanbul yılbaşı gecesi için daha bir güzel daha bir özenli olur.

Tarihi dokusu, eşsiz güzelliği ile yılbaşını en güzel şekilde karşılamak isteyen İstanbul, gelinlik kızlar gibi süslenerek yeni yılın gelmesini bekler. Yılbaşı gecesi İstanbul’da eğlenecek mekan arayanlar için derlediğimiz 7 mekan ile sabahın ilk ışıklarına kadar 2017 yılının gelişini kutlayabilirsiniz. İşte o mekanlar;

Zorlu Center

Hem doyasıya eğlenmek hem de leziz yemekler, yeni tatlar denemek isteyenler için Zorlu Center şahane bir gece hazırlıyor. İtalyan Eataly, mutfağının kapılarını yılbaşı ziyaretçilerine açıyor ve Mutfak Atölyesi’nde mini eğitimler ile yeni yılı eğlenceli, lezzetli ve eğitici girmeye davet ediyor. Farklı bir şekilde yeni yılı kutlamak isteyenler için ideal bir seçenek sunuyor.  

Divan Otel

Her yıl geleneksel lezzetler ve dünya mutfağından örneklerden hazırladığı menüsüyle davet veren Divan Otel, canlı müzik ve eğlenceli aktivitelerle yeni yılı sabahın ilk ışıklarına kadar kutlamayı vaat ediyor.

Hayal Kahvesi

Bu yılın en güzel programlarından birini hazırlayan Hayal Kahvesi, birbirinden ünlü sanatçıların katılımıyla yılbaşı gecesini müzik ve aşk dolu kutlamaya hazırlanıyor. Özel yılbaşı menüsü ve özel konuklar ile Hayal Kahvesi’nde geçirilecek kutlama unutulmaz olacak.

Conrad İstanbul Balo Salonu

2017 yılını şarkıcı Yalın ile karşılamaya hazırlanan Conrad Balo Salonu, özel menüsü, leziz içkileri ve romantik şarkıların sanatçısı Yalın ile müzik ve eğlence dolu bir yılbaşı için gün sayıyor.

Dorock XL Bar

Bu yıl Dorock sahnesi iki rock grubuyla çılgın bir gece geçirmeye hazırlanıyor. Sattas ve Velvet’in eşlik edeceği gecede, içkiler ve leziz yemekler konuklara lezzetli bir gece geçirmeye hazırlanıyor.

Rixos Pera İstanbul Otel

Kırmızı et menüsü, sınırsız alkol, canlı performanslar ve yeni yıla saatler kala başlayacak olan DJ performansıyla Rixos Pera İstanbul Otel, konuklarına eğlenceli ve doyumsuz bir gece yaşatmayı planlıyor.

Moda Saklı Köşk

Moda Saklı Köşk, Noel’i geleneksel bir biçimde kutlamak isteyenler için farklı bir eğlence sunuyor. 24 Aralık akşamına hazırlanan program; geleneksel ve modern lezzetlerin bir arada buluştuğu zengin menüsü ve muhteşem hindi dolmasıyla konuklarına lezzet gecesi yaşatmayı bekliyor. Leziz yemeklere gece boyunca birbirinden güzel müzikler ve DJ performansları eşlik edecek.