İstanbul’da sevgilinizle gidebileceğiniz yerler

Erkekler olarak kız arkadaşlarımızla güzel vakit geçirmek istiyoruz. Bunun için de yeni mekanlara gitmek ve yeni deneyimler elde etmek önemli. Hep aynı yere gitmek herkes için sıkıcıdır. O yüzden bu yazıda sizlere kız arkadaşınızla gidebileceğiniz yerlerden bahsedeceğim. Hem güzel vakit geçirebilir, hem de yeni yerler görmüş olursunuz.

  1. Adalar: Adalar’a gitmek için ilk yapmanız gereken İdo’ya binmek olacaktır. Denizin eşsiz havası sayesinde güne güzel başlayacaksınız. Adalar’a varana kadar sevgilinizle sohbet edebilirsiniz. Deniz havası sayesinde romantik anlar da yaşanabilir. Adalar, İstanbul’un yoğun trafiğinden ve telaşından uzaklaşmak için harika bir seçenek. Sevgilinizle fayton keyfi yapmanızı öneririm. Eski Türk filmlerinde olduğu gibi romantik dakikalar geçirebilirsiniz.
  2. Yıldız Parkı: Beşiktaş’ta bulunan Yıldız Parkı, eşsiz atmosferiyle sizi karşılıyor. Çiçekleri, güzel düzenlenmiş çevresi ve temiz havası ile Yıldız Parkı’nda yürüyüş yapmak güzel bir seçenek. Sevgilinizle bu sakin ortamda yürüyüş yapabilirsiniz.
  3. Pierre Lotti: Eşsiz manzarası sayesinde her sene binlerce turist çeken Pierre Lotti, sevgili ile vakit geçirmek için en doğru yerlerden biri. Harika bir manzaraya karşı kahve içebilir, sevgilinizle güzel bir gün geçirebilirsiniz. Pierra Lotti, romantik ve sakin bir kahve keyfi için ideal.
  4. Emirgan Korusu: Doğayı ve çiçekleri seviyorsanız Emirgan Korusu size göre. Rengarenk çiçekleri ve eşsiz atmosferi ile Emirgan Korusu birçok çiftin uğrak yeri haline geldi. Kız arkadaşınızla gideceğiniz bir yer arıyorsanız Emirgan Korusunu şiddetle öneririm!
  5. Otağtepe: Beykoz’un Kavacık semtinde bulunan Otağtepe, sevgiliyle gidilecek ideal mekanlardan biri. Deniz havası, denizin eşsiz kokusu ve manzarası ile Otağtepe harika bir seçenek. Az bilinen bir yer olduğu için fazla kalabalık olmuyor. Bu sebeple sakin bir şekilde manzaranın tadını çıkarmak mümkün oluyor. Otağtepe’yi kız arkadaşınızla gitmeniz gereken yerler listesine ekleyin!

İstanbul, dünyanın en eşsiz şehirlerinden biri olarak çiftlere de birçok imkan sunuyor. İster doğa içinde, ister şehrin göbeğinde onlarca seçeneğiniz var. Sevgilinizle gidebileceğiniz yerlerden en iyilerini sizler için yazmaya çalıştım. Bu mekanları çok seveceksiniz!