Dubai’de eğlenceye doyacağınız 8 gece kulübü

Peppermint-gece-kulubu-dubai

Ortadoğu’nun en modern kentlerinden biri olan Dubai, gümrüksüz alışveriş merkezleri, gökdelenleri, lüks otellerinin yanı sıra rekli gece hayatıyla da adından söz ettiriyor. Dubai’ye gittiğinizde gece hayatından geri kalmamak için size önereceğimiz gece kulüplerinden birine mutlaka uğrayın.

Lotus One
Popüler müzik çalan Lotus One, Asya atmosferini modern tarzla buluşturan bir dekorasyona sahip. Akşam 11’den sonra dolmaya başlayan mekanda sabaha karşı 3’e kadar doyumsuz bir eğlence yaşayabilirsiniz.

Trilogy (Madinat Jumeirah Hotel)
Madinat Jumeirah Hotel’in içinde bulunan Trilogy, Fas’a özgü konseptiyle son derece dikkat çekici bir mekan. 3 farklı bölümden oluşan mekanda ister dj performanslarıyla coşun, ister sabaha kadar dans edin, isterseniz ilginç oyunlarla keyifli dakikalar geçirin.

Irish Village
Her gece yüzlerce kişinin akın ettiği Irish Village ise Dubai’nin popüler mekanlarından. Buradaki muazzam dans şovlarını izlerken kendinizi tutamayıp piste atlayacağınıza hiç şüphemiz yok.

Zinc (Crown Plaza Hotel)
Dj performansları ve dansçı kızlarıyla ünlü olan Zinc, gece hayatını sevenler için ideal bir adres. Crown Plaza Hotel’in içinde bulunan mekan farklı eğlence türleriyle her zevke hitap ediyor.

Peppermint Nightclub
Şehrin merkezinde yer alan kulübe ulaşım oldukça kolay. Dünyaca ünlü Dj’lerin performansları, dansçıları ve dans pisti ile ünlü olan mekanda eğlenmeden dışarı çıkmak mümkün değil.

Mix (Grand Hyatt Hotel)
Dünyaca ünlü Dj’lere ev sahipliği yapmasının yanı sıra dans pistleri ve çeşitli oyun bölümleriyle öne çıkan Mix, oldukça geniş bir alana sahip. Mix’te sevgilinizle baş başa olacağınız bölümler de var.

Rock Bottom Café
Dubai’nin en kaliteli mekanlarından biri olan Rock Bottom Cafe, gece kulübünün yanı sıra restoran olarak hizmet vermekte. Canlı müzik performansları ve dansçılarıyla harika vakit geçireceğiniz mekanın leziz yemeklerine de doyamayacaksınız.

Submarine
Şehrin merkezine biraz uzak bir konumda bulunan Submarine, muhteşem dans şovlarıyla olduğu kadar nefis şaraplarıyla da ilgi görüyor.

Dubai tatilinizin daha eğlenceli geçmesi için bu mekanlardan en az birkaçına uğramanızı öneririz. Keyfiniz yerinde, eğlenceniz bol olsun:)