Cep telefonunuz suya düştüğünde ne yapmalısınız?

Cep telefon sahiplerinin tatile çıktıklarında en fazla yaşadıkları sorunlardan biri de telefonun denize veya havuza düşmesi. Birkaç bilindik yöntemle sorunu çözülmeye çalışılsa da telefonunuzun mutlaka uzman bir teknik servis tarafından incelenmesi gerekmektedir.

Akıllı telefon ve tablet tamirinde ayrıcalıklı hizmetleriyle adından söz ettiren Cepfix, herhangi bir nedenden dolayı mobil cihazınızda oluşan arızalara pratik bir çözüm getirerek cihazınızı kısa sürede tamir ediyor.

Bunun yapmanız gereken oldukça basit. Cepfix’e girip telefonunuzun markası, modeli ve arıza nedenini belirterek tahmini fiyat aldıktan sonra, sipariş vererek işleme başlayabilirsiniz. Ardından Cepfix ekibi, siparişi verdiğiniz gün içinde evinizden telefonunuzu teslim alıp incelemeye başlıyor. Ayrıca bu süre boyunca telefonsuz kalacağım diye dert etmeyin. Yedek telefon olarak verdiği Samsung Galaxy Ace 4 veya iPhone 4 modellerinden birini cihazınız tamir edilene kadar rahatça kullanabiliyorsunuz.

Cepfix’in uzman teknisyenleri tarafından belirlenen servis bedelini onaylamanız halinde cep telefonunuz en kısa sürede yepyeni bir şekilde evinize teslim ediliyor. Böylece oturduğunuz yerden, hiç yorulmadan telefonunuzu tamir ettirme ayrıcalığını yaşıyorsunuz.

Size verilen hizmet numarasını siteye girerek telefonunuzun onarım durumunu da takip edebilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz tüm detaylar için 444 74 87’yi arayarak Cepfix müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. Telefonu teslim alırken ödemenizi kapıda ister kredi kartı, ister nakit olarak yapabilirsiniz

Cepfix, cihazın açılmaması, butonların bozulması, pilin şarj olmaması, panelde soyulma, hafıza kartı, ışık sensörü, Touch ID, titreşim, sim kart ve kablosuz ağ sorunu gibi telefonunuzda oluşabilecek pek çok problemi gideriyor. Ayrıca kırık cam ve cep telefonu ekran tamiri yapabiliyor. Yeni nesil cep telefonu tamiri servisi olan Cepfix, HTC, Samsung, Apple, LG gibi birçok markanın akıllı telefon modellerinde oluşan arızaları gideriyor. HTC tamiri veya Samsung tamiri için uzman bir teknik servis arıyorsanız Cepfix’i tercih edebilirsiniz.

Yenilikçi akıllı telefon tamiri servisi Cepfix, yepyeni bloguyla da kullanıcıların ilgisini çekiyor. Mobil teknoloji konusunda en güncel haberleri öğrenip yeni mobil cihazlar hakkında bilgi alabileceğiniz cepfix’in blogu mobile ilgi duyanların uğrak noktası olmaya aday.

Cepfix’te telefonunuzu tamir ettirmek isterseniz http://www.cepfix.com/ adresine girip telefonunuzu markasını, modelini ve sorununu belirtmeniz yeterli. Alacağınız tahmini teklife onay verirseniz Cepfix ekibi adresinize gelecek vete cihazınızı teslim alacak. Yapılan teknik değerleme sonucunda fiyat teklifi size sunulacak. Onaylamanız halinde cihazınız tamir edilip tekrar adresinize teslim edilecek. Şimdilik sadece İstanbul’da hizmet veren Cpefix, çok yakında Türkiye’nin farklı bölgelerinde hizmetler verecek.