Avrupa yakasında eğlenebileceğiniz 6 kulüp

Avrupa yakası eğlence hayatı ile de oldukça ünlü… Hiç uyumayan bir şehir olan İstanbul’un bu yakasında doyasıya eğlenerek zaman geçirebileceğiniz pek çok mekan bulunuyor.

avrupa-6

Rutin hayatın içinde tükenen enerjiyi yeniden canlandırmak için biraz da eğlenmek gerek. Her ne kadar Anadolu yakasında da oldukça artan eğlence mekanları bulunsa da, Avrupa yakasından vazgeçemeyenler için eğlenmeye gidebilecekleri birçok kulüp var.

İşte Avrupa yakasında eğlenebileceğiniz 6 kulüp

  • 360: İstanbul’da bulunan en iyi mekanlardan biri olarak karşımıza çıkan 360, İstiklal Caddesi üzerinde bulunuyor. Mısır apartmanı terasında bulunan mekan club ve bar olarak hizmet veren ve büyüleyici bir İstanbul manzarasına sahip. Yaz akşamlarında oldukça büyüleyici olsa da kış akşamlarında da tercih edilen eğlenceli mekanlar arasında yer alıyor.avrupa-4
  • Al Jamal: Neredeyse tüm ünlülerin de tercihi haline gelmiş olan mekan çoğunlukla oryantalist bir gece geçirmeyi isteyen kişiler tarafından tercih ediliyor. Lübnan mezeleri de sunulan mekanda eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz gibi, mekanın loş ışıkları size romantizmi de doyasıya yaşayabilmeniz mümkün.
  • Andon: Taksim’in en klasik mekanları arasında yer alan ve çok katlı bir mekan olan Andon’da her katta farklı bir konsept bulunuyor. Bir katı kulüp olarak düzenlenmiş olan, mekan yerli ve yabancı parçaların çalındığı oldukça şık bir mekan olarak karşınıza çıkıyor. Bu bakımdan sevgilinizi de alıp güzel bir gece geçirmek ya da arkadaşlarınızla zaman geçirmek için bu eğlenceli mekan tercihleriniz arasında yer alabilir.
  • Anjelique: Büyüleyici bir manzaraya sahip olan Anjelique, eğlenirken lezzetli yemekler yemenize olanak sağlayacak bir mekandır. Ortaköy’de bulunan ve her katıyla Akdeniz ve Dünya mutfağından lezzetler sunmakta olan bu kulüp, 3 katlı bir yalıda hizmet veriyor. Mekanın içine denizi de alan bir yer olan Anjelique, İstanbul’un en iyi gece mekanları arasında yer alıyor. Eğlenceli partileri ve şık konukları ile mekan size üst düzey eğlence olanağı sunduğundan tercihleriniz arasında bulunabilir.Avrupa-3
  • Atlasaxis: Beyoğlu’nda bulunan popüler mekanlardan biri olarak karşınıza çıkan Atlasaxis bir terasta buluyor. Şık ve huzurlu dekorunun yanı sıra enfes bir manzaraya sahip olan mekan akşamları şık bir restoran ve bar havasındayken geceleri şık bir kulüp havasına bürünüyor. Özel partileri sebebi ile de çok tercih edilen mekanı güzel bir gece yaşamak için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
  • Babylon: İstanbul gece hayatının mihenk taşlarından biri olarak karşımıza çıkan Babylon, şüphesiz ki söz konusu gece hayatı olduğu zaman en istikrarlı mekanlardan biri. 1989’dan bu yana istikrarını koruyan mekanda gerçekleşen sayısız konser sayesinde hareketli geceler geçirmeniz mümkün.