Avis’ten Miles&Smiles üyelerine 1000 mil fırsatı

oto-arac-kiralama

Miles&Smiles üyesi olup aynı zamanda oto kiralama ihtiyacınız varsa Avis ofislerinde Miles&Smiles’a özel fırsatlar sizi bekliyor. Avis, 30 Haziran’a kadar yapacağınız kiralamalarda 1000 mil hediye ediyor.

Avis, Türk Hava Yolları’yla gerçekleştirdiği işbirliğiyle Miles&Smiles üyesi olanlara araç kiralamalarında 1000 mil kazandırıyor. Avis’in bu cazip fırsatıyla seyahatiniz için konforlu bir araca sahip olurken, ekstra 1000 mil kazanacaksınız.

40 yıldır oto kiralama sektörün lideri konumunda olan Avis, sağladığı müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet anlayışı ve tüm dünya Avis’lerini satış ve rezervasyon konusunda on-line birbirine bağlayan “Wizard” ağı ile  araç kiralamak isteyenlerin öncelikli tercihi oluyor.

Toplam 75 noktada hizmet veren ofisleri, 2 yurt dışı şirketi ve 300 personeliyle, Türkiye’nin öncü araç kiralama şirketi olan Avis, mobil rezervasyon, elektronik yol kılavuzu, lüks araç kiralama gibi farklı hizmetleriyle de ön plana çıkıyor.

Türkiye’de 40.yılını kutlayan öncü oto kiralama şirketlerinden Avis, geliştirdiği yeni konseptler ve iş birlikleriyle kiralama ihtiyaçlarınıza özel araç kiralama kampanyaları sunuyor.