Antalya gecelerinde eğlenebileceğiniz 6 mekan

Hem yerli hem de yabancı turistlerin akın ettiği ve yaz aylarında nüfusunun neredeyse bu turistlerle iki katına çıktığı Antalya, Akdeniz’de tatilini geçirmek isteyenler için ilk seçenekler arasında yer alıyor.

Antalya

Antalya’ya ulaşıp, otelinizi de ayarladıktan sonra şimdi sıra şehrin tadını çıkarmaya geldi. Tatil yaparken hem dinlenirim hem de eğlenirim diyenler için Antalya oldukça doğru bir adres.

Birçok tatil yöresinde farklı eğlence alternatifleri sunulsa da, Antalya gece hayatı kurallarını yeniden yazan bir tatil yöresi olarak karşımıza çıkıyor. Ne de olsa turizmin başkenti olma özelliği taşıyan bir yerdir. Özellikle akşam olduğu zaman gece hayatı başlıyor ve kulüpleri, diskolar dolup taşıyor bazı kişiler bir gecede bir değil birkaç mekan geziyor ve eğlenceye sabahın ilk ışıklarına kadar devam ediyor.

Antalya gecelerinde eğlenebileceğiniz 6 mekan

Lris Pub

Lris Pub,  eğlence ve gece hayatı severlerin en çok tercih ettiği mekanların başında geliyor. Antalya gece hayatının renkli adreslerinden olan mekan özellikle cambaz grubu ile biliniyor. Bu grubu dinlemeden canlı müzik keyfini gerçek anlamda yaşamış sayılmazsınız. Bir başka yanı ise içecek ve yiyecek kültürüyle de müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Kaliteli müzik dinleye bileceğiniz ve eğlenceli zaman geçirebileceğiniz mekanlardan bir tanesi.

Disco Inferno

Antalya’da oldukça ünlü olan mekan, her gece neredeyse tıka basa insan ile dolup taşıyor ve çılgınca eğlence seçeneklerini size sunuyor. Özellikle dünya üzerinde kabul görmüş ve oldukça popüler olan DJ’ler canlı performanslarını sergiliyorlar. Antalya da tatil yapıyorsanız, bir gecenizi buraya ayırmanızda fayda var.

Club Ally

Antalya’nın en iyi ve en büyük eğlence mekanlarından bir tanesi club Ally. İçerisinde 7 adet bar ve 3 adet restoran yer alıyor. Özellikle yabancı turistler tarafından mekan çok tutuluyor. Avrupai bir eğlence anlayışına sahip olması buranın tutulmasında ayrıca bir etken. Antalya ve harika Akdeniz manzarası adeta bu mekanda ayaklarınızın altına seriliyor. Arkadaşlarınızla tercih edebileceğiniz gibi, ailenizle de gidebileceğiniz mekanların başında geliyor.

Club Arma

Bu mekan için dünya mutfaklarının Antalya’da buluştuğu nokta desek doğru olur. Dünyanın çeşitli bölgelerinden seçilerek hazırlanmış bu özel lezzetler müşterilere sunuluyor. Mekanda çok çeşitli yerli ve yabancı alkol seçeneği olması da oldukça güzel. Birçok organizasyon ve özel geceye de ev sahipliği yapma imkanı olan Club Arma kaliteli eğlence severler için iyi bir alternatif olabilir.

Öküz Bar

Öküz Bar’ın ünü ülkemizin sınırlarını aşmış durumda. Dünyaca ünlü olan Öküz Bar, gece yarısı olunca kapılarını misafirlerine açıyor ve sabaha kadar eğlence devam ediyor. Çeşitli yerli ve yabancı içki alternatiflerinden içerek, DJ’lerin sizin için seçtiklerini dinleyip sabaha kadar dans edebilirsiniz. Bir kısmı açık, bir kısmı kapalı olan Öküz bar, tam ortasında yanan kamp ateşiyle, klasik gece kulüplerinden oldukça farklıdır. Dizaynıyla da kendine has bir ortam sağlamış olan Öküz Bar’da, sabaha kadar dans ederek eğlenebilirsiniz.

Hangar Bar

Çeşitli kokteyl alternatifleri ve müzik anlamında rock, electropop müzikler sunması bakımından ortamı oldukça güzel ve eğlenceli. Ayrıca dört tarafının açık olması mekanı oldukça havadar kılıyor. Gündüzleri gazete ve kitap okuyup, geceleri de çeşitli yerli ve yabancı içkiler içerek müzik dinleyip dans edebileceğiniz bir mekan. Hangar Bar güler yüzlü personeli,  birbirinden güzel içkileri ve eğlencesiyle sizleri de bekliyor.