2016 alternatif balayı önerileri

bodrumDüğün dönemlerinin de açılmasıyla birlikte hem yeni evlenenler hem de evlenip balayına gidemeyenler 2016 alternatif balayı önerilerine yönleniyor. Özellikle gençler sıkıcı tatil otelleri yerine daha ilginç tarafları bulunan tatil beldelerini kullanmayı tercih edebiliyor. Özellikle düğün hazırlıkları sırasında çok yıpranan yeni evliler için dinlenebilecekleri, kaliteli vakit geçirebilecekleri ve kısa sürede çok daha fazla şey yapabilmelerine olanak sağlayan önerilerimizi incelemeniz faydanıza olacaktır.

Roma: Mimarisi ve tarihi sokakları sebebi ile tercih edebileceğiniz Roma, insana aşkı hatırlattığı için romantizm şehirleri arasında değerlendirilebilir. Ayrıca yemekleri ile dünya mutfağının zengin çeşitlerini tatmanıza da olanak sağlaması bakımından balayınızı Roma’da geçirmenizin faydasını görebilirsiniz.

Santorini: Yunan adalarının eşsiz doğasını yaşamak isteyen çiftler için ideal olan Santorini, gitmeden önce incelemeniz gereken yerler arasında yer alıyor. Aksi takdirde bazı şeyleri görmeden ve bazı şeyleri yapmadan döndüğünüz için pişmanlık duymanız söz konusu olabilecektir. Yapılacak ve görülecek çok şey olduğu için adayı incelemeden gitmemenizde fayda var.

Göcek: Yeşil ve mavinin bir arada bulunduğu bir yerde balayı yapmak isteyenler için ideal olan Göcek, mavilerle kaplı denizi ve yemyeşil doğası ile huzur bulabileceğiniz bir balayını sizlere sunuyor.gocek

Koh Samui: Romantik ve çok güzel bir şehir olması sebebi ile gitmeniz gereken yerler arasında olmasına rağmen vize almanızı gerektirdiği için buraya gitmekte sıkıntı yaşayabilirsiniz. Güney Tayland’da bulunan bu yer Asya’nın önde gelen turizm alanları arasında yer almaktadır.

Bodrum: Hareketli yaşam tarzına sahip olanlar için ideal olan Muğla’nın Bodrum ilçesi, kalesi, beyaz evleri ve daha pek çok binası ile tarihi nitelik taşımakla beraber balayı için de ideal yerler arasında yer alıyor. Denizin ve kumun keyfini yaşayabileceğiniz Bodrum, tatil köyleri ve tesisleri ile dilediğiniz balayını yaşamanıza olanak sağlıyor.

Kapadokya: Kültürel bir tatil yaşamak isteyen balayı çiftleri için ideal olan Kapadokya, doğa harikası olan yapıları ile huzur bulabileceğiniz alternatif balayı önerileri arasında yer alıyor.

Kapadokya

Asos: Sakin ve huzurlu bir balayı isteyen ve düğün stresi ile yorgunluğunu bu şekilde atmayı tercih edenler için ideal olan Asos romantik bir şekilde huzuru bulabileceğiniz yerler arasında yer alıyor.